Anahtar kumanda tamiri

Afyon Anahtar Kumanda Tamiri

Otolarda sıkça meydana gelen sorunlardan biri olan anahtar kumanda arızaları profesyonellik gerektiren işlemdir. Bu kapsamda Afyon bölgesinin en iyi oto servisi Yıldız Elektronik sayesinde ekonomik fiyatlardan ve ek ücretler ödemeden anahtar kumanda tamiri hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kumanda onarımı ve anahtar kap onarımı olarak toplamda 2 farklı başlık altında toplanan oto kumanda onarımı Yıldız Elektronik  servisinde pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Afyon genelinden tercih edilen lider oto servisinden ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz tüm kredi kartlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar Kumanda Tamiri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Otolardaki pekçok sistemlerde olduğu gibi anahtar kumandaları da orijinal ve yan sanayi olmak üzere toplamda 2 farklı gruba ayrılıyor. Bu kapsamda sistemin uzun süreli ve garantili olarak kullanılması açısından Afyon oto servisinden orijinal anahtar kumanda satın alınabilir. Orijinal oto kumandaları fabrikasyonla birlikte araç ile birlikte entegre edilen kumandalardır. Bu sayede kumanda işlevi doğrudan ekran panelinde yer alan özel tuşlamalar üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu sayede kumandaya basıldığı takdirde otomobile daha önceden yüklenmiş olan birtakım bilgi ve frekanslar tarafından araç alıcısına komut sunması sonucunda meydana gelebilen işlemdir. Bu durumda anahtar kumandası arızalandığı takdirde aracın açılmaması durumunda frekans yayan kristal parçasında arızalanmalar söz konusu olabiliyor.

Yıldız Elektronik Anahtar Kumanda Onarımı Nasıl Yapılır?

Anahtar kumanda tamir işlemi Afyon oto servisi tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Haftanın tüm günlerinde başvurabileceğiniz deneyimli oto servisinden bu sayede zaman bakımından da tasarruf yapabilirsiniz. Anahtar kumanda arızaları birçok nedenler sonucunda meydana gelebiliyor. Anahtar kumanda arızalarından biri de elektronik butonlaron kopmasına bağlı olarak meydana gelen problemlerdir. Elektronik butonu kopan anahtar kumandası tarafından frekans gönderilmesi mümkün değildir. Bu durumda araç kapısının açılıp kapatılması da herhangi bir fayda sağlamıyor. Araç kumanda sistemi farklı marka ve modelden üretiliyor. Dolaysıyla da bu uzaktan kumanda sistemi içerisinde yer alan elektronik karta lehimli butonlar da farklı ölçü ve ebatlar üzerinden üretiliyor. Bu kapsamda oto kumanda botununda kopma ve görev aksaması söz konusu olduğunda Afyon profesyonel oto servis firmasına başvuru yapılabilir.

admin

Call Now Button
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by