Airbag beyin tamiri

Afyon Airbag Beyin Tamiri

Tüm araç modellerinde yer alan airbag sistemi, olası kazalarda aracın hava yastıklarının açılarak araç kullanıcısının ve diğer yolcuların kazadan minimum düzeyde etkilenmesini sağlayan özel ve maksimum avantajlı bir mekanizmadır. Bu mekanizma birçok sensörlerden, kontrol sistemi ve minimum 1 adet hava yastığı sisteminden meydana geliyor. Bu sayede araç sensörlerinde ve hava yastıklarında oluşan arızalanmalar doğrudan airbag beyin sisteminin tamir edilmesi ile ortadan kaldırılıyor. İkinci el araç modellerinin olası kaza anında açılan hava yastıklarının yeniden aktif olabilmesi açısından airbag beyin sisteminin profesyonel oto servisi üzerinden tamir ettirilmesi gerekiyor. Bu bakımdan kaza sırasında hava yastıklarının değiştirilmesi söz konusudur.

Airbag Beyin Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Araçlardaki en önemli sistemlerden biri de airbag sistemidir. Dolaysıyla bu sistemin tamir ettirilmemesi beraberinde ciddi anlamda risklerin meydana gelmesi anlamına geliyor. Airbag beyin sisteminin sorunlu olması beraberinde araç içerisinde yer alan airbag modülün arızalanması anlamına geliyor. Airbag modüllerinin yenisi ile değiştirilmesi genellikle yüksek maliyetli olduğundan araç sahipleri bunun yerine mevcut airbag modülünü profesyonel araç servisi firmasından tamir ettirmeyi daha uygun görebiliyor. Airbag modülü adını alan bu mekanizma doğrudan bilgisayar yazılımında özel kodlardan meydana geliyor. Afyon bölgesinin en gözde oto servisinden garanti kapsamında tamir edilen airbag beyin tamiri bu sayede beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözüm sunuyor. Bu işlemde ilk olarak araç akü sisteminde yer alan negatif kutupta yer alan kablolar sökülür. Bu sayede airbag sistemi araçtan tamamen sökülerek bu işlem sırasında modül de tamamen dışarı çıkarılır. Modül üzerinde özel çipler ve bu çiplerin üzerinde ise özel kodlamalar yer alıyor.Söz konusu çiplerin doğrudan bilgisayar üzerinden bağlanması sayesinde airbag sistemine giriş sağlanır. Bu aşamadan sonrasında çiplerdeki veriler sıfırlanır. Bu işlem birkaç dakikada gerçekleştirildikten sonra airbag yeniden kusursuz bir biçimde programlanarak hizmete sunulur. Son aşama olarak da tamir edilen airbag yeniden ilgili kısma yerleştirilir.

Airbag Beyin Sistemi Fiyatları

Afyon bölgesinden en uygun fiyata airbag beyin tamiri için profesyonel oto tamiri firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Kurumsal bir kimlik üzerinden hizmet sunan oto tamiri firmasından ek ücretler ödemeden ve yüksek teknolojili bilgisayar yazılım sistemi sayesinde pratik bir biçimde airbag beyin onarımı hizmeti alabilirsiniz. Haftanın tüm günlerinde aktif olan firmadan tercihiniz doğrultusunda evinizin konforunda da airbag beyin tamiri online başvurusu yapabilirsiniz. Firmanın kurumsal sitesinden airbag beyin tamiri hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

admin

Call Now Button
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by